O MNIE

O MNIE

 

Z miłości do zwierząt…

Od dziecka wiedziałam, że będę weterynarzem. Odkąd pamiętam ,kochałam towarzystwo zwierząt. Nie marzyłam o nowych lalkach ,tylko o czworonogach.

W liceum zaczęłam sobie uświadamiać, że chcieć i móc to dwie różne bajki. Okres zbliżającej się matury był czasem zwątpienia, że nie dostanę się na studia weterynaryjne. Nie wiem, czego bardziej się bałam – tego, że marzenia o pomaganiu zwierzętom legną w gruzach, czy że nie będę umiała wymyślić planu ,,B’’ na swoją przyszłość.
Na szczęście na liście przyjętych znalazłam swoje nazwisko…. Długo uważałam ten dzień za najszczęśliwszy w życiu!!!!! W czasie sesji zdarzyło mi się go jednak po stokroć przeklinać, np. budząc się z czaszką konia czy inną kością pod ręką, bo nie wiedzieć kiedy nad ranem znużył mnie sen.

Skłamałabym, mówiąc, że studia były łatwe i przyjemne. Były ciężkie,ale jeżeli chce się robić to, co się kocha,to zawsze jest jakoś prościej…
W 2007 roku odebrałam mój wymarzony dyplom ukończenia Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na UWM w Olsztynie .

Doświadczenie zaczęłam zdobywać jeszcze na studiach. W tej samej lecznicy, w której realizowałam praktyki, odbyłam staż, a następnie podjęłam pracę. W pełni wyposażonej przychodni weterynaryjnej w kilkuosobowym zespole przez 13 lat szlifowałam swój fach. W tym czasie doskonaliłam się też na licznych szkoleniach i konferencjach.

Należę do osób lubiących wyzwania i dążenie do ich realizacji. Dlatego też pojawiła się myśl, o otwarciu własnej przychodni. Zrealizowałam swój cel.
W mojej głowie pojawiają się kolejne plany dotyczące rozwoju osobistego i, co za tym idzie, przychodni. Marzę o tym, aby moi podopieczni byli otoczeni opieką na najwyższym poziomie.
Moją domeną jest chirurgia i między innymi w tym kierunku pragnę poszerzać swoje horyzonty. Również dość bliska jest mi praca w laboratorium. W związku z tym, wszelkie badania w tym zakresie oferowane są bezpośrednio w przychodni.

Wierzę, że wkład mojej pracy przełoży się na naszą obopólną satysfakcję.

Zapraszam serdecznie!!

MENU