Dermatologia

Twoje zwierzęta i ich zdrowie to nasza pasja!

DIAGNOSTYKA ORAZ LECZENIE CHORÓB SKÓRY


Problemy dermatologiczne są częstymi schorzeniami u zwierząt, które mogą wpłynąć na ich ogólny komfort i jakość życia. Towarzyszącym problem są także alergie skórne, które mogą mieć podłoże środowiskowe lub pokarmowe.

Dermatologia zwierząt to obszar, który wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy gotowi, by zapewnić Waszym pupilom profesjonalną opiekę i pomóc w rozwiązaniu problemów skórnych.


Nasz zespół weterynaryjny specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu różnorodnych problemów dermatologicznych u zwierząt, w tym:

  • leczeniu chorób skóry,
  • leczeniu chorób zewnętrznego przewodu słuchowego,
  • pobieraniu materiału do badań dodatkowych (np. zeskrobiny, wymazy, biopsje),
  • oceny mikroskopowej stanu skóry (np. trichogram, cytologia),
  • przeprowadzaniu testów alergicznych i leczeniu alergii skórnych.

W przychodni weterynaryjnej Azyl jesteśmy dumni z fachowej opieki, jaką możemy zapewniać naszym pacjentom. Jednym z kluczowych obszarów, którym się poświęcamy, jest dermatologia zwierząt.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek obawy dotyczące zdrowia Waszych zwierząt lub potrzebujecie precyzyjnej diagnozy w kierunku problemów dermatologicznych, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dbamy o zdrowie Waszych pupili i staramy się zapewnić im najlepszą opiekę weterynaryjną.